Okazionnn⚠️Audi A4 2.0cc nafte automat 2012

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Alternative Auto 09 Nën 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 599 EUR   13 999 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0cc nafte automat tiptronic me letra shqiptare te gjitha sherbimet e bera I gatshem per zdo lloji prove makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zhdo lloji prove gjithashtu kemi makina te ndryshme okazjonnn mos nguroni te na kontaktoni te pyesni dhe te na thoni se cfare deshironi dhe me keste te me mud te merni makine ne po te doni faleminderit Cel:0684000325

Xhoni1978

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim