Okazion qera 14 euro dita

Shitet nga: nertil alb Sot 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Doni te mbaroni pune shpejt kemi makina ekonomike dhe ne gjendje te mire .
Ford focus 3 porta 2002 14 € dita
Ford focu 5 porta 2004 14 € dita
A Class 5 porta 2002 14 € dita

1 deri ne 5 dite cmimi 14 euro
6 deri ne 11 dite cmimi 13 euro
12 deri ne 30 dite cmimi 12 euro
Per me gjate cmimi i negociushem me kohe te gjat cmimi eshte i diskutueshem

-Opel Vectra 2007 5 Porta me portobagazh 23 € dita
-Audi A4 2004 5 porta 24 € dita

Per garanci lihet nje shume minimal kesh e negociushme
Instagram: nertil_rent_car
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim