Okazion,9500€

Shitet nga: Juli 15 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi a4 motor 2.0 nafte,viti 2010,,i jane bere te gjitha sherbimet,222 mij km, mund ta kontrolloni ne servisin ku ju deshironi,,nr,0676860503,,,,9,500€ ,letrat sapo te prera, bej dhe ndrim me makine me te vogel benzine,,plus diferencen,,nr cel,0676860503
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim