Okazion 2011 Audi A4 Quattro 2.0T Full option

8 700 EUR

Shitet nga: Eldi Sot 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
OKAZION AUDI A4 2.0T Quattro.
->📆Viti 2011.
->🛣165,000km.
->⚙️Motorri 1996cc 4 pistona Benzine, fuqia motorrike 211HP💪🏼, Konsumi i kombinuar qytet/autostrade 6.9l/100km👌
->Makina eshte e pershtatshme per tu konvertuar ne Gaz (LPG).
->⚙️Kambio automatike me 8 marsha S-tronic dual clutch(dopjo freksion) e shpejte dhe ekonomike😎
->Sistem Quattro (sistem inteligjent i shperndarjes se fuqise ne 4 gomat me ane te 2 diferencialeve).
->Sallon Lekure i zi shume i paster (nappa leather).
->🔦Feneret Led Bixenon me sensor, Stopa LED. Drita mjegulle.
->💺Sediljet me levizje elektrike, ngrohje🔥, suport per shpinen.
->❄️Klima Bizonale automatike me veterregullim temp.
->Auto Hold(mban frena vete ne trafik edhe nese nuk e shtyp pedalen).
->Timon elektrik, ergonomik lekure me butona.
->Navigator, Bluetooth, Mp3, Radio Satelitore, Kart memorie, USB.
->Kompjuter Bordi MMI me serviset dhe shume opsione te tjera.🖥
->Sensore parkimi.
->Sensore dritash, sensore shiu, sensore presioni gomash.
->Frena dore elektrike me buton.
->ABS, ESP, TCS, ASR sistemet antirreshqitje.
->🔑Smart Key, mbyllje qendrore.
->⭕️Ndezje me celes ne kroskot.
->Pasqyrat me shirit Led, me palosje elektrike dhe rezistence per ti thare🔥.
->Makina posedon 4 goma te reja me vlere 500€.
->Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike✅. E gatshme per prove dhe kontroll.
->🌞Sunroof(baxha).
->Targimi dhe taksat vjetore dhurate.
📌Cmimi fantastik 8,700💶💸 I DISKUTUESHEM!!!

Alfa Romeo Audi Bentley Bmw Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Lincoln Maserati Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubishi Nisan Opel Peugeot Porsche Renault Seat Skoda Smart Toyota VW Volkswagen Volvo
A1 Audi A3 Audi A4 Audi A5 Audi A6 Audi A7 Audi A8 Cabriolet coupe Audi Q3 Audi Q5 Audi Q7 Audi Q8 Quattro Rs3 Rs4 Rs5 Rs6 Rs7 S1 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Audi TT
C 180 C 200 C 220 C230 C250 C270 C280 C 300 C32AMG C 320 C 350 C 400 Cls 250 Cls 280 Cls 300 Cls 320 Cls 350 Cls 400 E 200 E 220 E 240 E 250 E 270 E 280 E 300 E 320 E 350 Ml 270 Ml 350 S320 S350 S500 Cdi Pasat Passat Tdi Golf Tiguan
318d 320d 328i 520d 530d 528i 535d 730d 750i 740i 750Li X5 X6 X3
Iphone Samsung
Eldi
  Online
+355685571287
Leaflet
Në fillim