Makina me Qera Duke filluar nga 19 Euro

Shitet nga: Agjensia Edes 17 Tet 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Ne agjensine EDES mund te gjieni makinen qe ju pershtate ju. Duke filluar nga 10 Euro dita, ju mund te merrni nje makine te sigurt, komode dhe te shpejte. Ju mirepresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim