Audi A4

7 500 EUR

Shitet nga: Erind Sot 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 viti 2010
Dogana e paguar. Automat motor nafte
2.0 TDI Navigator Satelitor
Disqe alumini 17 te reja .
Gjendje perfekte jashte dhe brenda
Leaflet
Në fillim