AUDI A4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AUTO-MIX-TIRANA Dje 23:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 900 EUR

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2014, sallon lekure+kamosh, klima, mbyllje qendrore, navigator, tv, abs, esp, radio cd+usb+aux+tel, kompiuter bordi, pilot automat, perde, pasqyra me palosje, komanda ne timon, drita led+xenon, dy celesa etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim