Audi A4 Sline

4 999 EUR

Shitet nga: Mario 27 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet..!!!Audi A4 2.0 TDI.Viti 2005>Kamjo Manuale(6+1 marsha)Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.<Sherbimet te sapo kryera<makina esht shum e paster brenda dhe jashte<letrat e paguara deri ne mars 2020<sensore parkimi<sedilje me fryrje<disqe 17 Rs6<Klima Bizonale<Pasqyra dhe xhama elektrike<Mbyllje qendrore<Dritat LED brenda dhe jashte<Te gjitha sherbimet te sapo bera<Makina ka 205.000km dhe liber sherbimesh te bera tek audi ne gjermani<2 celsa origjinale me pult+1 cels plastik origjinal+kodin origjinal te celsit.Cmimi 5000€(E diskutueshme). 0696629292
Leaflet
Në fillim