Audi A4 S-line , 2.0 , FULL !!!

Shitet nga: is_automotive Dje 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 999 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 2.0 benzine , i pershtatshem per impiant gazi. Viti 2011 , 130.000 km me liber sherbimesh. Automat ,tapiceri S-line, sedilje elektrike dhe me ngrohje , start&stop , Keyless Go , navi , komanda ne timon , cruise control , baxha , sensore parkimi , etj... 0695833355 #instagram IS.AUTO.AL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim