Audi A4 mundesi ndrrimi

9 900 EUR

11 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Realb-auto Dje 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 viti 2010,motorr 2.0 nafte.
Makina eshte me kambio automate,sensore parkimi,sensor shiu,sedilje me ngrohje,pasqyra me ngrohje ,drita led,navigator,me goma 80% e shum opsione te tjera.
Makina ne gjendje shum te mire mekanike ,xhenerike e vizuale. Cmimi 11.000 €
Cel; 0698992222 0685555006
Realb-auto
Realb Auto sjell për tregun vendas disa nga markat më të njohura dhe më në zë të makinave. Kompania merret me shitblerje makinash dhe pjesë këmbimi për to, motora, servis makinash, dhënie makinash me qira, transport makina dhe shërbime karrotreci, shitblerje dhe dhënie me qira të mjeteve ujore si skafe, gomone etj. Në Realb Auto do të gjeni makina të përdorura, me kilometra origjinale, me letra të prera ose jo. Markat e mirënjohura si Audi, BMW, Mercedes Benz, Nissan, Ford, Toyota, VW, Skoda etj, sjellin modelet e tyre VW Passat, Toyota Yaris, Toyota Rav 4, C class, Ford Mondeo, Audi A4, BMw 320, e shumë e shumë të tjera që mund t’i gjeni duke na kontaktuar. Vetëm në Realb Auto ju mund të gjeni shumëllojshmërinë e makinave dhe zgjidhje të ndryshme për kërkesat tuaja, duke filluar nga ngjyra e makinës, kambio, karburanti, kilometrazhi apo viti i prodhimit. Nuk ka rëndësi nëse jeni të apasionuar pas makinave sportive, makinave të vogla, SUV, apo kabriolet; të gjitha modelet i gjeni te Realb Auto me cilësi të garantuar, siguri maksimale dhe cmim konkurrues. Nëse makina nuk është mjeti juaj i preferuar për të udhëtuar, ju ofrojmë dhe një gamë të gjerë të motocikletave të ardhura nga Zvicra, të mirëmbajtura dhe me pak kilometra. Motora të markave Yamaha dhe Suzuki vijnë për ju me libër servisi të rregullt, me shërbime të kryera, me goma të reja, të targuara dhe në gjendje motorike të shkëlqyer. Për të marrë më shumë informacion për produktet tona dhe shërbimet që ne ofrojmë, na vizitoni në faqen tonë ne Facebook https://www.facebook.com/auto.realb.al/ , në faqen tonë në Instagram https://instagram.com/vivardushi?igshid=1o5hpt3gehuil , si dhe në dyqanin tonë online në Merrjep.al.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Pandi Dardha , laprake Tregoje në hartë
0685555006, 0698992222
https://www.facebook.com/auto.realb.al/
Leaflet
Realb-auto
Sab... benzin gaz 2 900 EUR
Shitet Toyota Rav 4 Crossover 2.2 D-CAT 10 500 EUR
Bmw 320 2 600 EUR
Shitet: Chevrolet Captiva 2.0  AWD 5 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione