Audi a4 motor 2.0 nafte automatik,mundesi nderrimi

Shitet nga: Juli 10 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet,audi a4 motor 2.0 nafte automat,viti 2010,te gjitha sherbimet e bera,bejme dhe nderrim me makine me te vogel po automat,plus diferencen,9,000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim