Audi A4 Avant sportline

Shitet nga: Eduart Dje 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 34 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina ka 260000 km Origjinale, goma te reja te gjitha sherbimet e bera dhe me siguracion full kasko. Eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim