AUDI A4 AVANT 2013 TDI PREMIUM FULL

Shitet nga: Martin Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR   19 850 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 Avant Nafte (TDI) 2012-2016 Lift, me Kamio Automatike Multitronic ne gjendje Perfekte. Shume komode, e qete dhe ekonomike. Interier e Exterier shume i paster.

- Motor 2996 cc Tdi 204 Kf me konsum 5.5 Litra / 100 km (Extra Urban) dhe Start / Stop automatik.
- Pa takse Lluksi
- 137.800 km
- Paket Premium
- Navigator, Bluetooth, Premium Audio, Audi MMI 3G
- Sedilje Elektronike me Ngrohje/Ftohje
- Interier kombinim Lekure Kafe / Dru / Alu / Zi
- Baxha Panoramike
- LED, Xenon Automatik me Sensor Dritash te Gjata / Shkurtra, 8 Airbag
- Audi Lane Assist dhe Cruise Control
- Disqe 18" dhe Goma te Reja Michelin Pilot Sport 4
- Sensor Parkimi, Auto Hold, Ganxhe per Rimorkio
- Perde ne dritaret e pasme dhe Bagazh
- Bagazh me mbyllje/hapje Automatike me button
- Fshirese Xhami me Sensor Automatik
- Smoke Free
- Liber Sherbimesh dhe vetem 2 Perdorues (1 perdorues 3 Vjet ne Gjermani)...etj.
- 2 Celesa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim