AUDI A4 AUTOMAT NAFTE I SAPO TARGUAR FULL OPTION

Shitet nga: Audi Dje 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 250 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET / NDERROHET AUDI A4 VITI I PRODHIMIT 09/2006-KILOMETRA 224386-KAMBIO AUTOMATIKE 7G/S-NAVIGATOR-LLAMBA XENON/BIXENON ORIGJINALE-SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SENSOR PARKIMI-BAXHA XHAMI-SEDILJE ME FRYRJE-KLIMA A/C-PILOT AUTOMAT-XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE- SISTEM ALARMI-3 CELSA ORIGJINAL-GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE-BOJE PERLA SHUME E PASTER DHE E VECANTE-E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT ( taksa siguracion kolaudim)CMIMI 5850 € DISKUTUESHEM audi a4 1,9 tdi audi a4 2.0 tdi, a4 2.7 tdi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim