Audi A4 3.0tdi sline 🇨🇭245 cv🇨🇭

Shitet nga: Eri 16 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 3.0tdi, motor 2995 cm nuk e kap taksa lluksit, kambio Automatike, Sline, motori me 245 cv super ekonomik 6litra/100km. Makina ka arudhur nga zvicra eshte shume e paster dhe e mbajtur perfekt. Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Per me shume info contakt 0698109990 lamjon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim