Audi A4 3.0 TDI Quattro

Shitet nga: Ervin 17 Tet 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 34 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR   8 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 Automatike 2009 3.0 Nafte Quattro 240.000 Km Te Gjitha Sherbimet E bera Ne Kohe Sherbimet E Fundit 238.000 Km
Makina Posedon:
1-Fenera Inteligjente Me Lupa Qe Kthehen Sipas 2-Timonit+Me Pika Led
3-Disqe Alumini
4-Goma Te reja 90 % Continetal Te 4
5-Pasqyra Elektrike Me Sinjale Me Palosje
6-Komanda Ne Timon
7-Klima Dixhitale Tronike
8-Sistem Audio Bosse
9-Karikator Me 6 cd
10-Aux
11-Bluetooth
12-Navi Me Ngjyra
13-Sensor Dritash
14-Sensor Shiu
15-Hapje Bagazhi Me Pult
16-Klima Bizonale
17-Tapiceri Lekure Ngjyre E Zez
E Shum Opsione Te Tjera Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Gjithashtu Edhe Nga Ana Vizuale E Interiore Per Me Teper Mund Ta Shikoni Provoni E Kontrolloni Ne Servisin Tuaj Te Besuar
Makina Ka ardhur Nga Gjermania Ne Tetor 2018
Dokumenta Deri Ne Dhjetor 2019
Cmimi i diskutushem
Ndrrohet dhe me makine benzin-gaz volvo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim