Audi A4 2013 naft 2.0 kovertim 100 km 18800 euro

Shitet nga: Audi A4 2013 17 Nën 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 800 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 naft 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht bler me 0 km aktualisht ka 100 km me liber sherbimesh te gjitha sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 19200 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vlera 4 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim