Audi a4 2012 benzin gaz

Shitet nga: Audi a4 Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 1.8 tfsi avant, makina eshte e 2012, 218 mij km, e sapo ardhur ne shqiperi, sport line, packet business audi,timon multifunksional,xhama elektrik, pasqyra elektrike me rezistence,navigator 2018, kamio automatik 8g tronic, sensor parkimi,goma 90%, clima zone digitale,sedilje s line gjysem electric, Bluetooth, full led xenon..etj, makina eshte ekonomike me impiant gazi te sapo montuar, impianti Landi Renzo i 2018 me garanci 100 mij km, ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo prove nga ana juaj, cmimi 13.500 € i disk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim