Audi A4 2011 naft 2.0 manual kovertim 10500 euro

Shitet nga: Audi A4 2011 Sot 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 viti 2011 naft 2.0 manual sa po ka ardhur esht me dogan te paguar full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 12500 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vlera 4 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim