Audi A4 2010 1.8T

Shitet nga: Vitjon Murati Dje 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 B8
Viti i prodhimit 2010
Automatike
Karburanti Benzin
Sensore parkimi
Xham panoramik
Sallon lekure
Goma 80%
Fenere dhe stopa Led
Me dogane te paguar
Nuk pranohen nderrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim