Audi A4 2009 naft 2.0 full kovertim 10200 euro

Shitet nga: Audi A4 2009 Dje 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 200 EUR   11 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 viti 2009 naft 2.0 esht bler me 0 km ne dyqan aktualisht ka 172 km me liber sherbimesh sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 11500 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin ke vlera 4 mij euro jo me shum ju lutem kontakt flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim