Audi A4 2.0tdi

Shitet nga: Kristi Dje 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet Audi A4 2.0tdi..automat...makina ka 6muj qe ka ardh nga gjermania..i jan ber te gjitha sherbimet esht ne super gjendje..makina ka shum opsione si... navigator bordi..kondicioner..dritat ksenon dhe larje fenersh.sendilet me levizje elektrike...sensor para mbrapa...xhama te zi...baxho..pasqyra antiverbuse...abs srs etj etj..makina asht shum e paster si brenda edhe jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim