Audi A4 2.0Tdi Automatik 2006 !

Shitet nga: Audi Dje 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 2.0 nafte, kambio automatike, sensor parkimi origjinal (mbrapa), klimatronic, komanda ne timon, marshat ne timon F1, cd player, 4 goma te reja, letrat te pagura deri ne korrik 2020, ka hyr ne shqiperi ne korrik 2018, makina eshte ne super gjendje dhe shume e paster si tapiceri, kontakt 0699104444 (viber,whatsup) cmimi i padiskutueshem!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim