AUDI A4 2.0 TDI

Shitet nga: Audi Sot 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
SHITET / NDERROHET AUDI A4 KILOMETRA 223000 KAMBIO Manuale 6+1 marsha- SENSOR DRITASH-SENSOR SHIU-SEDILJE ME FRYRJE-KLIMA A/C-PILOT AUTOMAT-XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE-MBYLLJE QENDRORE- SISTEM ALARMI- GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE-BOJE PERLA SHUME E PASTER DHE E VECANTE-E ARDHUR NGA GJERMANIA-TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT DERI NE NENTOR 2020( taksa siguracion kolaudim) cmimi i diskutueshem. Whatsup=>0699744430
A4 1.9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim