AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AVANT SPORTBACK*OKAZION -06

Shitet nga: AUDI A4 Sot 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUDI A4 S-LINE AVANT SPORTBACK 2.0 TDI
-VITI PRODHIMIT 12/2005 MODEL 2006
-FACELIFT
-EURO 4
-189000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH TUV
- KAMBIO MANUALE
-CHROMEPAKET
-SPORTBACK
-S-LINE -NGJYRA: GRI E ERRET KRISTALINE
- NAVIGATOR - CD - DVD - USB-AUX, AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI
- -BOSE SOUND SYSTEM
-KLIMA DIGITALE ME 4 ZONA,
- FTOHES
- TELEFON AUDI
-TAPICERI ALCANTARA NAPE + SPORTLINE + NGROHJE SEDILESH +LEVIZJE ME BUTONA -PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIKE
-PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE -12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP
-TIMON HIDRAULIK + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES
-FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + ULJE
-NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK+ FREXHO
-SENSORE SHIU + SENSORE DRITE
-NJE PERDORUES I VETEM
- -SEDILJET E PASME TE PALOSSHME DHE TE LEVIZSHME PARA-MBRAPA -KOMPRESOR +SOLUCION NGJITES+ KRIKO MEKANIK+ CELES GOME(Xhirogome),
- DISQE ALUMINI 16 INCH TE MARKES AUDI ``S-LINE ``
-GOMAT E SAPOVENDOSURA 99%
- GJENDJE TEKNIKE, MEKANIKE, ESTETIKE, DHE MOTOR PERFEKT ME KONSUM TE ULET, -DOGANE E PAGUAR
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA CEL 00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim