Audi A4 2.0 FSI 147 KW / Gaz(TNG)/Benzine

4 500 EUR

Shitet nga: Petro Nino 26 Tet 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 e vitit 2006 ka 1 vit qe ka ardhur nga Zvicra ,Gomat 80% . Makina ka 8 muaj qe i eshte montuar impianti i gazit dhe ka 2 vjet garanci.Makina eshte me te gjitha sherbimet .Cmimi i diskutushem 4.500€
Petro Nino
0694298222
Leaflet
Në fillim