Audi A4 1.9 dizel -02

4 000 EUR

Shitet nga: Devi 22 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi a4 tetor 02 1.9 nafte modeli advant 131cv 5 marshe portobagazh sedilje cope kasetafon me bagazhjer 6 cd motorri ne gjendje te shkelqyer dhe xhenerike klima xhama elektrik xenon disqe 16 dhe 15 cmim i dishkutueshem
Leaflet
Në fillim