Audi A4 1.8T 2006 Automat Benzine/Gaz Sline

Shitet nga: A Class Dje 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 799 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra. Makina eshte kamjo Automat 7G Multitronic.Eshte ne super gjendje. I sapo vendosur impinati i gazit dhe eshte super ekonomike. Ne gjendje perfekte si motorrike ashtu dhe xhenerike. Sherbimet e sapo kryera vaj,filtra ferrota dhe tamburo te reja te disponuara me fature. Makines sapo jane prer letrat per nje vit+targa te prera deri ne mars 2020.
Nr 0697848958 Viber/ Whts
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim