***Audi A4 -06!!!!!! Mundesi nderrimi***

6 999 EUR

Shitet nga: Audi 25 Mar 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi A4 ne gjendje shum tmir dhjetor2005 motor 2 naft 6 marshe , shum ekonomike, xenon me tgjitha sherbimet e kryera ne koh ferrota vaj filtra tambure rrip faze te gjitha te nderruara para 5 mij km! Goma te reja taksa dhe letra te paguara per nje vit! Targ e vecant! Pranojm dhe ndrim me fuoristrad ose makin m tvogel! Ju lutem kontakt me sms! Faleminderit
Leaflet
Në fillim