Audi A 4

3 400 EUR

Shitet nga: Gerti 09 Pri 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Makina eshte me sherbime te sapo bera Volant te nderruar vaj dhe filtra ,dhe dokumenta te prera deri Dhjetor 2018 Me Goma 90% te reja makina eshte gati per cdo testim apo prove nga ana Juaj.Çmimi i diskutueshem !
Leaflet
Në fillim