Audi A 4 Dizel 2007

Shitet nga: medi Sot 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

52 EUR   5 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A 4 viti dhjetor 2007 kambio manuale me motor 1.9 nafte qe esht cilesuar si nje nga motorat me te mir qe jan prodhuar makina disponon 183000 km cdo sherbim te nevojshem e ka te kryer
Makina eshte gati si e re si nga ana estetike dhe motorrike disponon sensor parkimi serdile me ngrohje klima audio cd tapiceri bezh dhe mjaft e vecant ne lloin e vet kambio 6+R per cdo informacion shtese mos hezitoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim