AIDI A4 LUNGO

Shitet nga: Audi Dje 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi a4 LUNGO
▶️QUATRO
▶️S-LINE
▶️2.0 TFSI
▶️vVITI2010
▶️FULL OSP
▶️161.000KLM ORIGJINALE
▶️AUTOMAT 8G S-TRONIG
▶️3 CELSA+KODI SIGURIS
▶️2 PALE DISJE 17 dhe 19 + GOMAT
▶️SEDILJE ELETRIKE +MEMORJE 3+NGOFJE FTOFJE+FRYJE+MESAZH
▶️KOMANDA NE TIMON + TIMON MULTINFUNKSION
▶️PILOT AUTOMATIK
▶️SENSOR SHIU + DRITASH
▶️FENER LED BIKSENO MATTRIKS
▶️PASQYRA ELEKTRIKE + SINJALE LED
▶️XHAMA TE ZI NE LIBREZ
▶️BLUTUTH + AUX+ MB3+ SKEDE MEMORJE
▶️DHE SHUME OPSIONE TE TJERA
▶️QENDJA MAKINES 10+
▶️MAKINA KA SHERBIME TE BERA " VAJ +FILTRA"
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim