🇨🇭AUDI A4 2.0Tdi Automat 2010 zvicra🇨🇭

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto_Mata Dje 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 990 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
OKAZION💥9.990€🇨🇭AUDI A4 2.0Tdi Automat 2010 ,168mij km ardhur nga zvicra🇨🇭Me dogane te paguar+letra&taksa.Makina eshte ne gjendje shume te mire me gjitha serviset e bera.Ngjyra blu perle e erret ,Makina disponon:Dual klima,pilot automat,xhama&pasqyra elektrike+palosje,xhama te zi+perde fabrike,komanda ne timon,sallon lekure,navi,cd aux sd card,audio system BANG&OLUFSEN etj.
📞0697677772 / 0694318686
✅Cmimi👉🏻9.990€
Per me teper na ndiqni ne instagram: Auto_Mata dhe ne facebook: Auto Mata
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim