AUDI A4 200 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Shitet nga: Eri Dje 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
AUDI A-4 200 Nga Gjermania
Viti 2006
Kamio Manuale
Marshe 6
Km 212297
Full opsion ne versionin e vet
Shitet ose nderrohet /// Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Sapo ka erdhur nga Gjermania me te gjitha serviset e bera e gatshme per cdo lloj prove .. Makina eshte shum e paster si jasht dhe brenda /// Km 212297 origjinale goma 16+disqe alumini
6-marshe .Full opsion ne versionin e vet
Te gjitha i ka fuksionale
Makina momentalisht eshte pa dogan

Cmim pak i diskutushem :
--Pa dogan 4200 euro
--Me dogan 4700 euro
0696734119
0695838262 Whats ap Viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim