Shitet Audi A4

0 LEK

Shitet nga: Haxhi bega 23 Gush 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Peqin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Makina eshte e ardhur nga Gjermania , ne gjendje shume te mire,me letra te bera dhe me te gjitha sherbimet.
Haxhi bega
0682411202
Leaflet
Në fillim