Audi a4

0 EUR

Shitet nga: Haxhi bega 23 Gush 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Peqin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet audi a4 viti 2007 e sapo ardhur nga gjermania me letra te sapo bere dhe me sherbine te kryera

Haxhi bega
0682411202
Leaflet
Në fillim