U SHIT !!!A4

4 500 EUR

Shitet nga: Endri 03 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet me cmim okazian se dua te marr makine me te re...Ne gjendje shum te mir nuk nevoj per asgje... AUDI A4 AVANT MODEL 2005 KAMBIO MANUALE 6+R NGJYRA BLU E ERRET ME NUANCA KLIMA DIXHITALE ME 2 ZONA PASQYRA ME KOMANDIM ELEKTRIK PALOSJE + NGROHJE XHAMAT ELEKTRIK E PAISUR ME KAMER PARKINGU TIMON ME ULJE NGRITJE NGRITJE SIPAS DESHIRES FENERE ULJE NGRITJE SIPAS TERRENIT XENON+FREXHO SENDILET E PASME TE PALOSSHME 2 pal disqe 16' 17' bashke me goma te reja sallon lekure Makina ka super motorr dhe kambio ne gjendje perfekte dhe me konsum shum te ulet te naftes shum ekonomike xmimi diskutohet pasi te shihet makina
Endri
  Online
0692202840
Leaflet
Në fillim