Super Audi A4 S-Line VP 2007 full , super i bukur

Shitet nga: Audi Sot 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 Avant S Line origjinal fabrike , Kilometra origjinale me prove te audi 260 mij , sallon sline motorr 200nafte ekonomik dhe sh i shpejt 6+1 marsha sapo targuar me letra te paguara per 1 vit 08.2020 . Disqe sport 17!s-line çdo detaj e ka s line sensor parkimi origjinal para dhe mbrapa , navi i madh , tv dvd tel bordi , muzike audio bosse super cilesore , bagazhier me 7 cd , sendile me masazh , sendile me hapje te kembet , esp abs , mbyllje qenseore me pult , sistem alarmi fabrike etj full opsione , baxha xhami , goma 80% të reja të 2018 të gjitha shërbimet e reja , vaj filtra bateri ere etj . Makina eshte ne gjendje perfekte gjithandej , ska as1 viz si brenda dhe jashte, sh e bukur dhe dhe komode
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim