Shitet Audi A4 viti 2010

Shitet nga: Audi Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 400 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0 Naftë Viti 2010 sikurse edhe në lejen e qarkullimit.
Audi disponon...
203000km
Kamjo Automatike 8G.
Sendilje me ngrohje.
Xhama të zinj.
Gjendja motorrike dhe xhenerike janë perfekte.
Gjendja e jashtme dhe vizuale janë ekselente dhe pa gërvishtjen më të vogël.
Tapiceri lëkurë bezhë super e pastër pa gërvishtje, rroba e tapicerisë është e zezë po ashtu super e pastër.
Navigator ,sistem Aux. Mp3. Limitator shpejtësie.Bluetooth.
Makinën e kam sjellë nga Zvicra para 10 muajsh.
Makina është private dhe me shërbimet e kryera të gjitha...shitet sepse sapo kam blerë tjetër makinë.
V.O
Makina çdo gjë i ka super funksionale dhe perfektë.
Për çfarë do lloj provë jam i gatshëm sikurse edhe për çmimin i diskutueshëm. Të interesuarit të kontaktojnë në numrin 0697677214, në whatsapp, viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim