AUDI A4 2010 2.0 T. AUTOMATIK

8 200 EUR

Shitet nga: Lushnje 19 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
AUDI A4
VITI PRODHIMIT 2010, MOTORR 2.0T BENZIN, KAMBIO AUTOMATIKE.
DISPONON: XHAMA ELEKTRIK , ABS , ESP , AIRBAG , PASQYRA ELEKTRIKE, SALLON LEKURE E PASTER NE MAKSIMUM, XHAMAT E PASËM TE ZINJ,LIMITATOR SHPEJTESIE,CD, KOMANDA NE TIMON,BAXHA, DISQE ALUMINI, GOMA 90%, SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE,
DHE SHUME OPSIONE TE TJERA.
MAKINA TEPER E PERSHTATESHME PER IMPJANT GAZI 100%.
PER INFORMACION ME TE DETAJUAR KONTAKTONI NE NUMRIN E CELULARIT.
CMIMI 8500€ I DISKUTUESHEM
Lushnje
0688055606
Leaflet
Në fillim