Audi A4 FULL OPTIONS!!!!!

8 300 EUR

Shitet nga: Audi A4 09 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi a4 ne super gjendje. Makina disponon xhama te zinje me certifikate 3 vjecare. Sedilje me ngrohje. Vaj e filtra dhe rryp motorri te sapo nderruara. Vaj kamio te sapo nderruar. Disponon gjithashtu edhe nje pale goma vere rrezerve. Harta e europes eshte e bere update per 2019. Eshte ne super gjendje si makine pa me te voglin problem. Mund ta kontrolloni ku te doni.
Audi A4
0694444577
Leaflet
Në fillim