U shit... flm merr jep...

0 LEK

Shitet nga: Audi a4 06 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 viti 2009 motorr 2.7 tdi kamio automatike fener xenon bixenon led klima senor drite sensor shiu sensor rripi butona ne timon hapje mbyllje qendrore pasqyra me palosje rimeso drruri disqe alumini navigator bagazhier tempomat limitator shpejtesie pilot automatik sendilje elktrike xhama te zinj origjinal super makine shum e paster brenda dhe jashte ska nevoje per as edhe nje sherbim mund ta kontrolloni ku te doni..cmimi okazion 9600 euro dhe mundesi nderrimi cmimi i diskutueshem..
Audi a4
0694709369
Leaflet
Në fillim