OKAZION AUDI A4 SUPER GJENDJE 2700€

2 700 EUR

Shitet nga: Audi 16 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet audi a4 1.9nafte shume ekonomike.Viti 2002 me 200.000 km origjinale.Makina ka te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra kit rip faze bateri te re goma te reja te gjitha te bera ne greqi te audi.Makina eshte ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike mund te kontrollohet ku te doni.Letrat e sapoprera.Shitet per arsye pune.Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim