AUDI A4 -04

4 200 EUR

Shitet nga: Megli 27 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4 2.5 TDI- e kuqe. Multitronik sport quattro disqe 17 sallon lekure ... ne gjendje shum te mire motorike dhe te gjitha sherbimet e kryera. Dokumenta te paguara deri ne shkurt 2017.
Leaflet
Në fillim