Audi A4, s-line 2.0, Automatik

5 700 EUR

Shitet nga: Audi 03 Pri 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Audi A4, motor s-line 2.0, viti 2006,kamio automatike, ne gjendje motorike dhe xhenerike shume te mire.
Leaflet
Në fillim