Audi a4 ,2.0 nafte

Shitet nga: Ani 08 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   5 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike ashtu dhe mekanike .makina eshte e gateshme per cdo lloj prove ,dokumenta per nje vit deri ne dat 1-10-2020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim