U SHIT

3 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Tet 09:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO “BEU” SHIT-BLERJE AUTOMJETESH 0 EUR
U SHIT 1 EUR
Okazion!Volkswagen Touran 1.6 Gaz-Benzine 2011 5 800 EUR
“E SHITUR” 2 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi A4 1.9 TDI (EURO-4) e sapo ardhur!204Mije KM! Viti nentore 2004 Makina disponon clima digitale bi zona (funksionale)ABS (sistem frenimi)Pilot automatik(Cruise-Control)Komanda ne tomon ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm 4Goma te reja,disqe alumini origjinal 4xhama elekrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 900 EUR
Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08 5 600 EUR
U SHIT 2 700 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
Në fillim