❌E SHITUR❌

8 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 28 Sht 16:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Super Okazion!SEAT TOLEDO 1.9 Diesel 06 2 900 EUR
U SHIT 2 600 EUR
U SHIT 1 700 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4

Shitet Audi A4 3.0TDI E sapo ardhur me dogane te paguar!156Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic si dhe marsha ne timon F1 antifurt origjinal me alarm(2 celesa me pult) Navigator satelitor dhe bagazhier me 6Cd player DVD dhe 2 Memory Cart Tapiceri Lekure ngjyre Bezhe shum e paster Xhama te zi origjinal Sendile me ngrohje clima digitale bi zona (funksionale)Sensore Parkimi Para-Mbrapa origjinale Hapje dhe mbullje e makines me gisht ABS (sistem frenimi)Pilot automatik(Cruise-Control)Komanda ne tomon ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm 4Goma te reja (PIRELLI)disqe alumini origjinal 4xhama elekrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK Cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
U SHIT 4 100 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT! 3 500 EUR
Në fillim