❌E SHITUR❌

4 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 20 Sht 19:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi A4 2.0TDI E sapo ardhur me dogane te paguar!212Mije KM origjinale me liber sherbimi!”Garanci per KM!Makina disponon Kambio Manuale 6+1Marshe antifurt origjinal me alarm(2 celesa me pult) Navigator satelitor dhe bagazhier me 6Cd player DVD dhe 2 Memory Cart Sendile me ngrohje clima digitale bi zona (funksionale) ABS (sistem frenimi)Pilot automatik(Cruise-Control)Komanda ne tomon ESP (sistem antirreshkitjes)antifurt origjinal me alarm 4Goma te reja (PIRELLI)disqe alumini origjinal 4xhama elekrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK Cel 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 150 EUR
U SHIT 4 350 EUR
U SHIT! 2 700 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Në fillim