Audi A4 benzin gaz okazion

Shitet nga: audi Dje 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
audi a4 2.4 benzin gaz makina esht ne gjendje shum te mire si motorr kamio dhe nga jasht .me marshe n timon perde origjinale dhe shum opsione tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim